MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8849729
nr 884 9729
Byrå
Mahogny, 1800-tal, längd: 91, djup: 47, höjd: 67
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 mars 2014
kl 20:50:10
28/3 17:03:46
150 kr
31/3 06:10:38